2019. GADA PLĀNOTĀJS "MĀRAS ZEME LATVIJA" 

TAS NAV TIKAI PLĀNOTĀJS 

TAS IR TAVAS GARĪGĀS IZAUGSMES RĪKS UN PADOMDEVĒJS VIENLAIKUS 


  • Norādes par enerģētiski spēcīgajām dienām Saules gadskārtā, saulgriežu laikiem un svinamām dienām
  • Praktiski ieteikumi, kā sagatavoties gada enerģētiski spēcīgajiem laikiem un dienām 
  • Mēness kalendārs
  • Informācija par Mēness dienu enerģētiku - ieteikumi, kādus darbus un aktivitātes veikt vai neveikt mājās un ģimenē, kas un kad būtu darāms veselības uzlabošanai un atjaunošanai, kad labāk darbā plānot jaunus projektus un kad ķerties klāt to īstenošanai
  • Šādu plānotāju pirmo reizi radīju 2017. gadā, jo tas man pašai bija un ir svarīgs instruments manu darbu un projektu plānošanā, un ģimenes tradīciju stiprināšanā
  • Izmērs A5 (142x205). 

Dizainiski un stilīgi cietie vāki 

Mēness dienu apraksts

Spēka dienām speciāli gatavotas meditācijas

Pietiekami vietas piezīmēm, afirmācijām vai pateicībām


ZINI, KAD ATPŪSTIES UN ZINI KAD DARĪT! PLĀNO UN DARI AR PĀRLIECĪBU, JO TU ZINI KAD!

Katra gadalaika atšķirīgā enerģētika sniedz mums iespēju izgaismot, piepildīt un mainīt atšķirīgas mūsu dzīves jomas. Esot saskaņā ar dabas ritmu, mēs padarām savu dzīvi plūstošāku, vieglāku, mierīgāku un līdz ar to produktīvāku.

Aicinu arī Tevi saskaņoties ar savu iekšējo ritmu, ar Zemes ritmu, ar Sauli un Mēnesi un dabisko laika plūdumu! Tā ir iespēja apstādināt vāveres riteni un piedzīvot savu unikālo esību. Mūsu mīļajā Māras zemē ir četri gadalaiki. Tie ļauj mums izbaudīt dzīvi visā tās krāsu daudzveidībā. Dabas enerģijas avots ir plašs un bezgalīgs, tikai mums pašiem jāiemācās šo spēku pārvaldīt.

Ir dažādas laika skaitīšanas sistēmas. Mūsu senči par pamatu ņēma Saules ritu, kas šķiet pamatoti un likumsakarīgi. Saule ir tā, kas dod gaismu un dzīvības enerģiju. Pēc senču kalendāra jaunā Saules rita pirmā diena ir pēc ziemas saulgriežiem – 25. decembrī. Jauns Saules gads astronomiski sākas pavasara saulgriežos jeb pavasara ekvinokcijas brīdī. Saules gadskārtā ir astoņi pagrieziena punkti, kas sadala gadu astoņos lielos posmos pa 45 dienām katrā – ziemas saulgrieži jeb Ziemassvētki, Meteņi, pavasara saulgrieži jeb Lielā diena, Ūsiņi, vasaras saulgrieži jeb Jāņi, Rudenāji, rudens saulgrieži jeb Apjumības, Mārtiņi. Tās visas ir gan svinamās dienas, gan enerģētiski spēcīgs laiks dabā un tiek dēvētas par “laika lūkām” jeb spēka un pārveides dienām.

Mēness kalendāra saknes stiepjas tūkstošiem gadu vēsturē. Cilvēce jau sen saprata, ka dabas enerģija ir tiešā pakļautībā Mēness enerģijai, un lietoja šīs zināšanas savās ikdienas gaitās. Mēness kalendārs ir lielisks un pietiekams ikdienas darbu plānošanas instruments. 

 ATSAUKSMES 


Grāmata ir izcila tiem, kuri apzinās savus mērķus un plāno tos realizēt dzīve. Te var atrast praktiskus padomus par sevis pilnveidošanu, jaunu ieradumu un programmu veidošanu. Evita, novēlu turpināt nest gaismu un spīdēt tā, lai katrs Tavs Gaismas stars sasniedz tā cilvēka sirdi, kuram tas ir visvairāk nepieciešams! 

Evita, mīļš paldies! Tāds prieks turēt rokās Māras zemes plānotāju. Jau lasu Decembra aprakstu un redzu lietas, kuras vēlos ieviest ikdienā, un pieredzes kuras vēlos piedzīvot. Mazāk skollēšanas, vairāk apzināšanās ikdienā. Pirtiņa ziemas saulgriežos.

Lielāka vērtība man ir, ka Tu esi radījusi, lolojusi šo plānotāju, caur kuru plūst Tavs viedums, dziedošā enerģija. Es izjūtu mīlestību, ko izstaro šis plānotājs. Pārņem liels siltums, turot to rokās. Mani ļoti priecē, ka ir aprakstīta Mēness dienu enerģētika un to skaidrojums, kas ir ļoti ērti, jo vienmēr pie rokas. 
Plānotājs 2019.gadam - to gribas saukt par palīgu ikdienas darbos. Skaits vāks, kuru gribas glaudīt un aiztikt! Labs formāts, kompakts, viegli paņemams somā. Ļoti labi pārdomāts nedēļas atvērums: kreisajā pusē vari plānot savu nedēļu, labajā pusē - daudz brīvas vietas - saviem plāniem, iecerēm, atziņām un visam pārējam ikdienā nepieciešamajam. 
Šis plānotājs man ir iedvesmojošs un vērtīgs, lai mainītu savas ģimenes kvalitātes, nostiprinātu vērtības un pat mācītos tās veidot no jauna, jo ir pārtrūkušas šīs zināšanas manā dzimtā. Esmu priecīga, ka kalendārs sākas ar 2018. gada 26. novembri, jo rakstīt un plānot jau gribas šodien! Pateicībā un mīlestībā.
Sajutu, ka šis plānotājs nav par Dievturību un skaistām rakstu zīmītēm. Tas ir Visuma enerģijas kods, ko Evita ir lieliski iekodējusi plānotājā! Lieliski pārdomāts, atšķiras no citiem līdzīgiem plānotājiem. Patīk, ka mēneša sākumā ir sagatavota iedvesma mēnesim, kas palīdz labāk noskaņoties. Mēness kalendārs ir turpat viegli pieejams un var labāk saplānot nedēļas aktivitātes. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MĀRAS ZEME LATVIJA plānotāju atbalsta un klātienē var iegādāties šajos veikalos

Spied, lai dotos uz adresi!

Recure, Baznīcas ielā 13, RīgaBalasta dambī 56, Rīga


E. Birznieka - Upīša ielā 20, Rīga

SPIED

Sajūtu Lāde, Tukums

SPIED

Veikals "Daba", Jelgava

RiijaTerbatas iela 6/8, Rīga

SPIED

"Lielzemenes", Vecumnieki

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

0

 .